Meist

Oleme pühendunud, et tagada kvaliteetne tööjõurendi teenus algusest lõpuni.

Meie väike meeskond on pühendunud õige inimese ja ettevõtte kokku viimisele nii, et mõlema osapoole soovid saaksid täidetud. Tagame professionaalse lähenemise ning hoiame taseme kõrgel protsessi algusest lõpuni.

Kes me oleme?

Thor
MÜÜGIjuht

Thor-Asko Soome

Viimased 5 aastat olen tegelenud müügi ning klienditoega. Lähenen igale inimesele personaalselt, et kooskõlastada ideaalne lahendus. Minuga ühist keelt mitte leida on keeruline.

thor.soome@staffpower.ee
+372 50 36 700
VÄRBAMISSPETSIALIST

Alina Marysyk

6 aastat värbamistööd Eestis, Soomes ja Rootsis. Magistrikraad majandus-auditi alal, 5-aastane kogemus ettevõtete auditeerimisel. Erinevate suurettevõtete meeskondade värbamine nullist, alates käsitöölistest, liinitöötajatest kuni kõrgetasemeliste spetsialistideni. Iga töötaja toetamine kogu lepingu vältel.

alina.marysyk@staffpower.ee
+372 50 74 110
Kristina
Mihhail
VÄRBAMISSPETSIALIST

Mykhailo Hryhorivskyi

Mul on enam kui 5-aastane kogemus kõrgelt spetsialiseerunud spetsialistide, näiteks treialite, CNC-operaatorite, metalli- ja puidutöötlejate, MIG/MAG/TIG-keevitajate värbamisel ja otsingul. Minu peamine pädevus on luua pikaajalised ja usalduslikud suhted spetsialistidega, eesmärgiga teha vastastikku kasulikku koostööd.

mykhailo.hryhorivskyi@staffpower.ee
+372 50 710 22
VÄRBAMISSPETSIALIST

Oksana Krasnoshchok

Oman üle 15 aasta töökogemust personalijuhtimise valdkonnas. Olen tegutsenud erinevatel ametikohtadel alates personalivaliku konsultandist, asutusesisesest ja -välisest värbajast kuni suurettevõtte personalijuhini. Erinevate valdkondade (B2B, EMCO, Consulting) personaliotsingu ja -valiku tellimuste edukas täitmine kujundas minus oskused läheneda igale kliendile vastavalt tema eripäradele. Minu suurim pädevus on muuta inimressurss Sinu ettevõtte põhikapitaliks, kasutades selleks nüüdisaegseid personaliotsingu ja -valiku meetodeid.

oksana.krasnoshchok@staffpower.ee
+372 50 707 22
Oksana_uus
Alina
VÄRBAMISSPETSIALIST

Kristina Sestavina

Olen üle viie aasta töötanud tööjõurendi firmas projektijuhina. Peamiselt tegelen klientide leidmisega Skandinaavia riikidest ja aitan vahendada tööjõudu Eestist. Pean väga oluliseks suhtlust kõigi osapooltega, et saaksin aidata kokku viia motiveeritud töötajad ja firmad, kes just neid vajavad. Iga sõlmitud töösuhe valmistab mulle head meelt.

kristina.sestavina@staffpower.ee
+372 50 700 83
ROOTSI PIIRKONNAJUHT

Marika Von Kühn

Olen ettevõtja, kelle kirg on inimesed ja lahendused. Luues tõhusaid ja toimivaid meeskondi saan ennast maksimaalselt rakendada sobitades kire ja praktilise tulemuse. Kuulamiseks kasutan südant, kõrvu, silmi ja kainet mõistust.
Minu moto on: kui plaan  A ja B ei tööta, siis on tähestikus veel palju tähti.

marika kuhn@staffpower.se
+46 70 795 34 51
Marika_ring
Tiit_kodulehele
SOOME PIIRKONNAJUHT

Tiit Kivisaar

Nestorina võin öelda, et pole midagi paremat kui omaenda kogemus. Oma kogemustest tean, et ei ole olemas valesid inimesi, aga vahel neid rakendatakse valedes kohtades. Töö peamine väärtus seisneb selles, et peaks olema nii vahend kui ka eesmärk, et nauding oleks tööprotsessis, mitte ainult tulemuses. Meie meeskond ja mina teeme kõik, et aidata sind leidmaks sinu ettevõttesse inimesed, kes naudiksid tööprotsessi ja oleksid efektiivsed sinu tootmises.

tiit.kivisaar@staffpower.fi
+358 445 373 554
DIREKTOR

Arolt Avarlaid

Olen üle 12 aasta juhtinud ehitusettevõtet ning tean, kui oluline on, et firmas oleksid usaldusväärsed töötajad ning kõik protsessid oleksid läbi mõeldud. Viimased viis aastat olen juhtinud edukat tööjõurendi ettevõtet, mis on andnud mulle väge tugeva ja mitmekülgse kogemuse personali ja värbamise alal. Pean oluliseks otsekohesust, ausust ning sõbralikku lähenemist igas tegevuses, mida ette võtan.

arolt.avarlaid@staffpower.ee
+372 50 700 92
Arolt Avarlaid projektijuht

Meie eesmärk

Meie väike meeskond on pühendunud õige inimese ja ettevõtte kokku viimisele nii, et mõlemad pooled oleksid õnnelikud. Tagame kvaliteetse ja professionaalse lähenemise ning oleme olemas protsessi algusest lõpuni.

Miks meid valida:

  • Oleme sõlminud üle 500 eduka töösuhte 
  • Personaalne lähenemine
  • Pikaajaline rahvusvaheline värbamiskogemus
  • Kui kliendid on rahul, oleme ka meie rahul!