Meist

Oleme pühendunud, et tagada kvaliteetne tööjõurendi teenus algusest lõpuni.

Meie väike meeskond on pühendunud õige inimese ja ettevõtte kokku viimisele nii, et mõlema osapoole soovid saaksid täidetud. Tagame professionaalse lähenemise ning hoiame taseme kõrgel protsessi algusest lõpuni.

Kes me oleme?

Thor
MÜÜGIjuht

Thor-Asko Soome

Viimased 5 aastat olen tegelenud müügi ning klienditoega. Lähenen igale inimesele personaalselt, et kooskõlastada ideaalne lahendus. Minuga ühist keelt mitte leida on keeruline.

thor.soome@staffpower.ee
+372 50 36 700
VÄRBAMISSPETSIALIST

Alina Marysyk

6 aastat värbamistööd Eestis, Soomes ja Rootsis. Magistrikraad majandus-auditi alal, 5-aastane kogemus ettevõtete auditeerimisel. Erinevate suurettevõtete meeskondade värbamine nullist, alates käsitöölistest, liinitöötajatest kuni kõrgetasemeliste spetsialistideni. Iga töötaja toetamine kogu lepingu vältel.

alina.marysyk@staffpower.ee
+372 50 74 110
Kristina
ROOTSI PIIRKONNAJUHT

Marika Von Kühn

Olen ettevõtja, kelle kirg on inimesed ja lahendused. Luues tõhusaid ja toimivaid meeskondi saan ennast maksimaalselt rakendada sobitades kire ja praktilise tulemuse.
Kuulamiseks kasutan südant, kõrvu, silmi ja kainet mõistust.
Minu moto on: kui plaan  A ja B ei tööta, siis on tähestikus veel palju tähti.

marika kuhn@staffpower.se
+46 70 795 34 51
Marika_ring

Meie eesmärk

Meie väike meeskond on pühendunud õige inimese ja ettevõtte kokku viimisele nii, et mõlemad pooled oleksid õnnelikud. Tagame kvaliteetse ja professionaalse lähenemise ning oleme olemas protsessi algusest lõpuni.

Miks meid valida:

  • Oleme sõlminud üle 500 eduka töösuhte 
  • Personaalne lähenemine
  • Pikaajaline rahvusvaheline värbamiskogemus
  • Kui kliendid on rahul, oleme ka meie rahul!